Lietuvoje visą mėnesį nenurimo miestų ir miestelių gražiausių eglių rinkimas. Jos tikrai visos gražios, išradingai, skoningai, įdomiai ir meniškai papuoštos. Tačiau „Ignalinos kraštiečių klubas“ sulaukė daug laiškų ir skambučių iš kraštiečių ir net kitų regionų žmonių, kad nepelnytai pamiršta Ignalinos eglė. Pasiūlymas buvo vienas – įvertinti gražuolę Ignalinos eglę, pasipuošusią raudonais obuoliais. Buvo proga kraštiečių klubo atstovams atvykti ir „gyvai“ pamatyti Ignalinos centrinėje aikštėje papuoštą eglę, šventiškai pasipuošusią gimtąją Ignaliną.

Labai įspūdingai atrodė kalėdinė eglė bei miesto papuošimai sutemus, vakare... Šventine nuotaika džiaugėsi ir ignaliniečiai, sutikti prie eglės.

„Ignalinos kraštiečių klubo“ prezidentė Renė Jakubėnaitė su klubo atstovais pakvietė prie eglės Ignalinos merą Laimutį Ragaišį, kuriam įteikė simbolinį klubo apdovanojimą už gražiausią eglę... Kartu pasidžiaugė puikiu miesto šventinių papuošimų komandos darbu, suteikusiu daug džiaugsmo ir gražių šventinių emocijų Ignalinos žmonėms ir jos svečiams.

„Ignalinos kraštiečių klubas“ sveikina gimtąją Ignaliną ir jos žmones su šventėmis ir linki gerų, sveikų, laimingų, džiaugsmingų 2024-ųjų metų.
 
 
 

„Ignalinos kraštiečių klubo“ informacija

Svetainėje lankosi 16 svečių ir nėra prisijungusių narių