Grupė Ignalinos kraštiečių klubo narių praėjusį savaitgalį lankėsi Ignalinos krašte, grožėjosi Lietuvos nacionalinio parko rudeniniu grožiu, apsilankė žymaus kraštiečio, poeto, vertėjo, nominuoto Nobelio Taikos premijai, Nado Rastenio, gyvenusio JAV, bet gimusio Ignalinos rajone, Stagalėnų kaime (Linkmenų sen.) tėviškėje. Buvo skaitomi jo eilėraščiai, skirti tėviškei, citatos iš jo išverstų į anglų kalbą žymiausių lietuvių literatūros klasikos kūrinių - K. Donelaičio "Metų" ir A. Baranausko "Anykščių šilelio", 1967 m. laikraščių, leistų Baltimorėje (JAV) ištraukos, aprašiusios Nado Rastenio gyvenimą, visuomeninę veiklą, už kurią jam buvo suteiktas Baltimorės garbės piliečio vardas.
Klubo nariai pagerbė ir Nado Rastenio sodyboje Stagalėnų kaime gyvenantį ir poeto atminimą puoselėjantį Kazimierą Samulį, kuriam, neseniai atšventusiam garbingą 85-erių metų jubiliejų, buvo įteiktas Ignalinos kraštiečių klubo sveikinimas ir padėkos raštas. K. Samulis - vienas iš tų šviesuolių, kuris visada uždega savo energija, žiniomis, pavyzdžiu mylėti savo gimtinę.
Klubo nariai aptarė artimiausius kultūros projektus, kurie bus pristatyti Ignalinos savivaldybei. Taip pat klubas tiki, kad savivaldybė prisimins ne kartą duotus pažadus rajono mastu įamžinti Nado Rastenio atminimą, nes tokiomis ryškiomis asmenybėmis, savo laiku taikos idėjomis išjudinusiu beveik visą pasaulį, mažai kas gali didžiuotis. O tai būtų ir puikus pavyzdys šiandienos jaunimui.
 
Ignalinos kraštiečių klubo prezidentė

Svetainėje lankosi 26 svečiai ir nėra prisijungusių narių